Çorbada Tuzun Olsun

13/3/2017 / skopduyuru

“Çorbada Tuzun Olsun”, PASAJ’ın bir bağımsız sanat alanı olarak kendi yeterliliğini elde etme stratejilerinden biri; tek günlük bir fon yaratma partisi. PASAJ sanatçı inisiyatifi “Çorbada Tuzun Olsun” destek partisinin 5. edisyonunu 16 Mart 2017'de 18.00’ dan itibaren Kaset Mitanni’de gerçekleştirecek. İlk başta görsel sanat ve dayanışmanın, sonra da Take the A.I.D Train ile müziğin keyfini beraber yaşamak için hepinizi bekliyoruz!! 

Ekim 2010'da kurulan ve 2011’in Ocak ayından beri sergiler/etkinlikler düzenleyen PASAJ, bu gecede sanatçıların kendilerine verdikleri çalışmaları satacak. PASAJ bu sayede gelecek yıllardaki etkinliklerini devam ettirebilmek için fon oluşturmayı amaçlıyor. Sadece 15 gün sürecek etkinlikteki sanat eserleri piyasa bedellerinin çok altında yeni sahipleri ile buluşacak. (pasajist.com)

 

 

Şener Soysal, Anne, Yine O Çorba, devam eden proje (2013- )

 

Çorbada Tuzun olsun 5’e destek veren sanatçılar:

Ahu Akgün, Alper Aydın, Anna Borghi, Aslı Dinç, Ayça Ceylan, Baysan Yüksel, Banu Taylan, Begüm Mütevellioğlu, Burak Kabadayı, Canan Çengel, Çağdaş Erdoğan, Cemre Yeşil, Damla Özdemir, Dream Circus, Dünya Atay, Eda Emirdağ, Ekmel Ertan, Elif Bursalı, Erdem Varol, Elyron, Erkin Gören, Esin Turan, Esra Belgin, Esra Esra Kalk, Eser Epözdemir, Fatih Dülger, Giorgio Caione, Gönül Nuhoğlu, Göksu Gül, Gözde Başkent, Haydar Akdağ, Hasan Özgür Top, İpek Yeğinsü, Jacob de Baan, Julie Upmeyer, Kim Johansson & Gustav Lejelind, Laura Arena, Local A. Medine Irak, Meryem Tomak, MK Yurttaş, Onur Girit, Onur Ceritoğlu, Orta Format, Özge Mutlu, Özgür Demirci, Peri Sharpe, Rafet Arslan, Seçil Yaylalı, Selim Süme, Serkan Varol, Şener Soysal, Şevket Sönmez, Verda Sigura, Yunus Emre Erdoğan, Züleyha Altıntaş

 

Not: Mekânın imkânlarından dolayı sadece bir grup iş sergilenebilecektir. Hepsini görmek isteyenleri randevu ile PASAJ'a bekleriz :)

 

Kaset Mitanni: Cihannuma Mahallesi, Barbaros Bulvarı No: 61 Beşiktaş